НЕДІЛЯ

НЕДІЛЯ 27.05

У черговій серії історичної програми «Машина часу» її ведучі Ігор і Вікторія Нікітіни рушають на пошуки загубленого Великого Палацу в Константинополі.

Сучасний Стамбул, колишній Константинополь, – один з найбільших міст Туреччини. Але ще кілька століть назад це місто було столицею наймогутнішої імперії в історії людства – Візантійської Імперії. Константинополь затьмарив велич самого Риму! І гордістю цього найвідомішого міста був Великий імператорський палац.

Константинопольський палац імператора був воістину дивною спорудою, що демонструє всі досягнення містобудування Візантійської імперії. «Машина Часу» відкриє таємниці нині втраченого Палацу, дадуть відповідь на питання про те, як жили мешканці величної будови, як змінилося їхнє життя після того, як Константинополь замінив Рим і став столицею Візантійської Імперії.

Історична програма «Палаци Константинополя» розповість телеглядачам, як виглядав Великий Палац, куди він зник і чи можна відшукати його залишки в XXI столітті. Дивіться цю історію на телеканалі ТБН-Україна 27 травня 2018 року о 19.45

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.