НЕДІЛЯ

НЕДІЛЯ 13:00

Нову програму на телеканалі «ТБН-Україна» – «Християнська церква “Маранафа”», яка веде своє служіння на всіх континентах, можна подивитись у неділю, 6 грудня, о 13:00.
Віруючі з усього світу беруть у ньому участь.  Вони згуртовані єдиним вченням, водимі Святим Духом і об’єднані Живим Словом!
Завдяки системі телепередач, члени церкви «Маранафа» всюди відчувають єдність і причетність один до одного. Програма «Християнська церква “Маранафа”» наповнена Божим Словом і хвалою!  Вона включає в себе безліч рубрик, починаючи від розбору Святого Письма, закінчуючи програмами для дітей та підлітків.
 Кожен випуск дитячої рубрики програми «Християнська церква “Маранафа”» присвячений певній темі, яка наповнена пізнавальними фактами про Біблійних героїв і розбором Божого Слова в доступній для дітей і підлітків формі.
Помазані служителі, пастори та вчителі проведуть біблійні заняття, розберуть цитати з Біблії, дадуть відповідь на актуальні питання, поговорять про духовне зростання, поділяться з вами благословенним Словом і свідоцтвами Божої присутності в своєму житті.
 Також в програмі звучатимуть пісні хвали і поклоніння, в яких оспівується Ім’я Спасителя!
 Дивіться програму «Християнська церква   “Маранафа”» на телеканалі «ТБН-Україна» у неділю о 13:00 за київським часом!