I

I В Українському Домі 31 травня  відбувся VII Національний Молитовний сніданок.

В Українському Домі 31 травня  відбувся VII Національний Молитовний сніданок. Політики різних фракцій, глави церков, громадські діячі, урядовці, державні діячі, підприємці та науковці зібрались в Києві, щоб звершити спільну молитву за Україну та народ. Молитовний сніданок в цьому році також відвідали прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та президент Петро Порошенко.

Посли та конгресмени інших держав та навіть голлівудська зірка мали можливість привітати учасників Молитовного сніданку, висловити підтримку українському народу.

У своєму виступі прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час Молитовного сніданку сказав: “У нашій вірі – майбутнє нашої держави, а в нашій єдності – ключ до успіху”. Він також згадав трагічні сторінки сучасного періоду української держави, підкреслив важливість подібних заходів.

Також урядовець наголосив на важливості віри в майбутнє: “Віра в те, що ми відбудемося як потужна європейська держава, має буте рушійною силою в наших діях”.

Президент Петро Порошенко під час свого виступу, згадав про досягнення держави  за останній період – вкорінення української мови, безвіз, запровадження військового капеланства тощо.

Очільник держава також сказав про силу молитви під час трагічних подій в Україні та в часи реформ: “Сила молитва була тоді, коли ми проводили реформи. Рішуче змінювали нашу країну. Казали, що це – неможливо, тому що за 26 років до того ніхто не міг проводити цих законів. Але ми досягнули цього”. 

Далі згадав про створення єдиної помісної церкви в України та про те, що завдяки силі молитви Україна отримала безвіз: “Це точно не відбулось би без Божої допомоги”.

В кінці заходу до молитви були запрошені глави всіх церков України та віськові капелани, які благословили український народ та владу.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.