I

I Вогнетривкий

2008 рік подарував нам цю чудову драму, від режисера Алекса Кендрика. Роботу над сценарієм і продюсуванням картини Алекс розділив зі своїм братом Стефеном. Цікаво, що головний актор Кірк Камерон відмовився від гонорару на користь церкви. А в сценах поцілунків Кірк як істинний євангеліст не погодився зніматися з іншими жінками. Довелося терміново гримувати дружину Камерона під головну героїню. В результаті вийшла гарна драма, яка може допомогти багатьом переглянути свої сімейні відносини.

Звернемося до сюжету картини. Калеб Холт капітан пожежної бригади, він давно займається цією небезпечною роботою, і звик до небезпеки. Так само він завжди дотримується принципу пожежних, не залишати друга в біді, і якщо на службі у нього все налагоджено і добре, то вдома все не так. Його почуття до дружини давно охололи, і вдома він як би сам по собі. І якщо на роботі Калеб рятує людей, то чи може він врятувати свій шлюб?

Якщо ви знайшли вільну хвилинку проведіть її з користю. Дивіться фільм «Вогнетривкий» на телеканалі ТБН-Україна 23 липня 2018 року о 21:35.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.