Про канал

Протягом сорока чотирьох років місія TBN не змінилася: використовувати всі доступні засоби для досягнення якомога більшої кількості людей з Євангелією Ісуса Христа, що змінює життя.
Запущений в 1973 році піонерами християнського телебачення Паулем і Яном Крауч, TBN розпочав свою діяльність як телевізійна станція малої потужності, але за ці роки TBN перетворилася на сім’ю з понад тридцяти цілодобових глобальних мереж, що охоплюють кожний населений континент, включаючи ТБН в Африці; TBN Asia; TBN UK; TBN España; TBN Nejat Television, охопивши глядацьку мову фарсі в Ірані та на Близькому Сході; Bibel TV німецькою мовою; JCTV Пакистан; Tурецька мережа Kanal Hayat; Альфа-ТВ, досягаючи Фінляндії та Північної Європи.

В 2017 році починає свою трансляцію «TBN-Україна» для української аудиторії по всьому світі. Свою місію ми вбачаємо в допомозі людям у пошуку відповідей на найважливіші питання в їхньому житті. 24 години на добу глядачі можуть знайти на нашому каналі все, що вони хочуть знати про здоров’я, сім’ю, особисте зростання, фінанси, церкву, духовність, відпочинок і багато інших сфер життя.
Головна мета нашого каналу – служіння людям! Серед шляхів її досягнення, крім соціальних і добродійних проектів, які мережа TBN здійснює та підтримує впродовж багатьох років, ми вбачаємо молитву за глядачів і Слово для них від кращих світових служителів для духовного підкріплення нашої аудиторії.
«TBN-Україна» – це не лише здорова альтернатива занепокоєнню та стресу і невідомості, а й ваш особистий друг і порадник у найбільш насущних питаннях!

Приєднуйтеся до нас!