I

I 7 тисяч дітей відвідали Різдвяні концерти «Суперкниги»

Концертний відділ Orphan’s promise («Обітниця сироті») і відділ «Суперкнига» Асоціації Еммануїл завершили Різдвяний тур по містах України (Кривий Ріг, Бердянськ, Дніпро, Бердичів, Вінниця, Полонне, Мукачево, Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів, Ватутіне, Київ).

Концерти стартували напередодні Нового року – 23 грудня і завершилися через місяць – 22 січня.

13 святкових вистав відвідало понад 7000 діток з батьками, майже 4000 з них відгукнулись на заклик до молитви покаяння.

Партнерами акції на місцях були Клуби Суперкниги та помісні команди «Обітниця сироті». Вони забезпечували організацію розважальної програми перед концертом.

Різдвяні ярмарки, рухливі ігри, яскраві фотозони та цікаві конкурси чекали на малюків, які відвідали святковий захід у своєму місті.

Після концертів завжди відбувалась лотерея, в якій учасники мали змогу виграти цінні призи: термочашки, набір DVD дисків мультфільму «Суперкнига» та, навіть, планшет.

Музично-циркове шоу, перегляд мультфільму «Перше Різдво» з серіалу «Суперкнига», зустріч з улюбленцем дітей Робіком – всі ці дійства викликали справжній захват у глядачів. Після свята кожна дитина отримала подарунок.

«Мені дуже радісно, що діти зрозуміли справжнє значення Різдва. Що це не просто святковий сезон з ялинкою та іграшками, а це – день народження Ісуса Христа! Оскільки наші концерти благодійні, то люди із задоволенням відвідують їх. Наша команда з радістю послужила діткам», – розповіла Наталія Жуковська, керівник концертного відділу Асоціації« Еммануїл».

Нагадаємо, що концертний відділ «Суперкниги» протягом 20 років проводить святкові концерти для дітей. А мультиплікаційний фільм про пригоди Робіка дивіться на телеканалі TBN-Україна.

TBN-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.