I

I 34 сенатора вступились за церкву

Тридцять чотири сенатора вступилися за одну з найстарших баптистських церков столиці США Вашингтону, яку примусово закрили, посилаючись на коронавірус. Обурення представників церкви викликав той факт, що церкві заборонили проводити богослужіння навіть на вулиці, при цьому, прямо біля церкви влада дозволила проводити безстрокові акції лівих активістів «Black Lives Metter”.

“Вибірковість мера при прийнятті рішень, кому давати дозвіл на вуличні збори, а кому ні, є неприйнятною і порушує Першу поправку та Закон про забезпечення релігійної свободи”, – заявив один сенаторів.

Мер Вашингтону Мюріель Боузер своїм розпорядженням заборонила церкві проводити богослужіння на вулиці, посилаючись на ризик поширення коронавірусної інфекції. Але на початку цього місяця Міністерство юстиції США виступило на стороні церкви, стверджуючи, що рішення є вибірковим.

Підтримуючи церкву, Міністерство юстиції зазначило, що інші акції протесту, що проводяться в місті з дозволу мера, збирають тисячі людей – проте вони проходять безперешкодно.

ТБН-Україна