I

I Актори, що грали роль Ісуса Христа, пережили особисті зміни

Рома Дауні (актриса) та її чоловік Марк Бернетт запитали акторів, які грали роль Ісуса Христа в різних фільмах про те, як змінилися їхні долі після такого досвіду. Дауні та Бернетт були продюсерами серіалу “Біблія” та “Апостольська Біблія продовжується” та фільмів “Син Божий” та “Бен-Гур”. Після зйомок пройшло багато часу і Дауні взяла інтерв’ю у трьох чоловік, які грали Ісуса в цих картинах.

Діоґо Моргадо зіграв роль Ісуса в 2013 році в серіалі “Біблія” і наступного року в “Сині Божому”. Актор визнав, що до фільмів він не був сильним у своїй вірі, але його віра була оновлена після такої визначної ролі.
Хуан Пабло Ді Пас, актор, який знімався у фільмі «Апостольська Біблія продовжується» у 2015 році, заявив, що пережив незвичайний духовний досвід, коли грав Месію: «Під час підготовки до ролі я відчував благодать, перебуваючи в пустелі Сахара. Щось дало мені величезну силу для поставленої задачі, якусь божественну енергію».

Родріго Санторо (фільм “Бен-Гур”) назвав роль Спасителя найбільш складною в кар’єрі: “Зіграти Ісуса є найбільшим викликом і найбільшим подарунком, який я коли-небудь отримував. Я буду завжди вдячний за цей унікальний досвід”.

“Одним з головних моментів моїх молитов було завдання знайти правильного актора, який би зіграв роль Ісуса Христа, – написала Рома Дауні на своєму сайті. – Було життєво важливо, щоб ми знайшли чоловіка з правильним балансом сили характеру і м’якості духу, актора, відважного і скромного, щоб зіграти цю роль”.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.