I

I Акція на захист сімейних цінностей

В центрі столиці 4 квітня пройшла мирна акція протесту, на яку зібралося декілька тисяч учасників з Києва та інших областей України. Розпочавшись біля стін Кабінету Міністрів та Верховної Ради, пізніше акція розгорнулась біля будівлі Адміністрації Президента.

Мета акції, як розповіли організатори, звернути увагу громадськість та державні органи на незаконне видалення з офіційного сайту Президента петиції щодо заборони в Україні пропаганди гомосексуалізму та захисту сімейних цінностей. В день видалення петиція вже набрала майже 23 тис. голосів з 25 тис. необхідних.

Люди залишили робочі місця та домівки в цей день, щоб стати на підтримку сімейних цінностей в Україні та спитати можновладців: “Чому видалили мій голос?”. Серед учасників мирної акції були студенти вишів, пенсіонери, молоді родини з дітьми, представники громадських та релігійних організацій.

На закінчення столичної акції активісти передали лист до Президента, в якому висловили прохання захистити їхні права й повернути видалену петицію на сайт, та розійшлись по домівках, очікуючи відповіді від гаранта Конституції.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.