I

I Археологи доказали знищення Содоми і Гомору вогнем від метеору

Група археологів та інших вчених стверджують, що вони виявили серйозні докази того, що регіон “середнього Гора”, де, як вважається, знаходилися міста Содом і Гомора, фактично був знищений метеором, який вибухнув у небі, вилився вогняним дощем і перегрітими уламками на землю. При цьому відзначалося підвищення температуры до тисяч градусів по Цельсію, що співпадає з біблійною історією знищення цих давніх міст.
Згідно з теорією, метеор вибухнув з силою атомної бомби в 10 мегатонн на висоті близько одного кілометра над північно-східною частиною Мертвого моря і знищив всю цивілізацію в радіусі 25-кілометрової рівнині, що і є культурою “Середній Гор” – Middle Ghor.

Від 40 000 до 60 000 людей, які жили у регіоні, миттєво загинули, а територія площею 500 квадратних кілометрів стала непридатною для проживання від 600 до 700 років, стверджують дослідники. Вони вважають, що був знищений верхній шар грунту, а сіль з сусіднього Мертвого моря була розвіяна по землі, знищуючи її родючість.

Дослідження було проведено проектом розкопок Tall El-Hammam (TeHEP) командою вчених з різних університетів і наукових інститутів, включаючи New Mexico Tech, Університет Північної Арізони, Державний університет Північної Кароліни, Державний університет Елізабет-Сіті (NC), DePaul Університет, Південно-Західний університет святої Трійці та Національну лабораторію Лос-Аламос.

ТБН-Україна