I

I Біблія

Біблія

Чи можна екранізувати Біблію? Режисер Джон Х’юстон зважився зробити це в 1966 році. Екранізація Біблії була ускладнена насамперед масштабністю самої книги, але творці тригодинної картини спробували відобразити на екрані найбільш значущі і цікаві сюжети. У кінострічці немає масштабних баталій, епічності, дорогих декорацій і костюмів, але зате всі сюжети гармонійно сплетені в єдине оповідання.

Глядачі зустрінуться з біблійними героями Адамом і Євою – першими людьми на Землі; познайомляться з двома братами – Каїном і Авелем. Чудові сцени великого потопу розкажуть про легендарний Ковчег, збудований Ноєм, що врятував від загибелі рід людський і багатьох тварин. Дещо в іншому світлі показані три святих посланника, яких Бог відправив на Землю з метою винищення Содому і Гоморри. Одні Біблійні історії представлені на екрані зовсім коротко, іншим приділено більше уваги, але кожне оповідання несе певну мораль, глибокий сенс і спонукає доторкнутися до мудрості великої божественної книги.

Віруюча ви людина чи ні, вам, без сумніву, буде цікаво подивитися фільм американських та італійських кінематографістів «Біблія» на телеканалі ТБН-Україна 18 червня 2018 року о 15:30.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.