I

I Болівія скасовує заборону євангелізації

Президент Болівії Ево Моралес оголосив, що його уряд скасовує статті кримінального кодексу, які обмежували релігійну діяльність, прирівнюючи її до тероризму та організованої злочинності.

«Наш уряд ніколи не буде приймати закони проти прав болівійського народу. Я не хочу, щоб болівійці керувались Кодексом Бансера», – сказав він, маючи на увазі систему, яку затвердив колишній диктатор і президент Болівії – Гуго Бансер. Згідно з системою, існували серйозні обмеження щодо організації євангелізаційних заходів, і це викликало стурбованість у християн.

Національна асоціація євангелістів в Болівії (ANDEB) опублікувала публічну декларацію, в якій говориться, що деякі статті кримінального кодексу є «неточні, двозначні та суперечливі». Всесвітній баптистський альянс також приєднався до протесту проти даного кодексу.

Минулої неділі багато церков взяли участь в особливому Дні молитви й посту. Вони публічно провели мирну акцію на кількох площах міста, щоб висловити незгоду з кодексом та помолитись за свободу та права вірян.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.