I

I Британець євангелізує в Китаї за допомогою скейтборду

У багатьох містах Китаю молодь збирається у вихідні, щоб вдосконалювати свої навички катання на скейтборді. На це звернув увагу професійний британський скейтбордист Джеймс Тайсон. Про євангелізацію китайській молоді за допомогою скейту Джеймс розповів CBN.

Хлопець народився і виріс у Британії. З юних років захоплювався скейтбордингом. Цей вид спорту став сенсом його життя: “Коли я вчився у школі, то не міг зосередитися на навчанні, всі думки були про скейтбординг. Під час катання на скейті я відчував свободу і надзвичайні враження “, – пригадує Джеймс. І хоча хлопець народився у християнській родині, в дитинстві скейтбординг захоплював його більше ніж релігія.

Тайсон усвідомив, що йому потрібно більше в житті, ніж його захоплення після нещасного випадку. Під час доволі повільного одужання хлопець почав задумуватися про основну ціль в житті. Одного разу знайома подружня пара приїхала відвідати Тайсона. Вони розповіли про те, як Бог закликав їх служити у місії. Хлопець був глибоко вражений їхньою роботою та вирішив долучитися до них.

Скейтбордист переїхав до міста Нань-Ніна (Китай) понад 13 років тому. Він і його сім’я заснували спортивний клуб, в якому навчають молодь кататись на скейтборді.

Разом з іншими християнами Тайсон навчає китайську молодь, як виграти змагання зі скейтбордингу. Але найважливіше в цій роботі – це навертати юнаків та дівчат до Христа.

“Я люблю цих китайських юнаків, вони дуже талановиті. Я вчу їх бути кращими і не хочу, щоб вони повторювали ті помилки, які я зробив у житті. Тільки Бог міг дати мені справжню свободу”, – сказав він.
Кращий друг Джейсона – Супер Чоу прийшов до Христа завдяки його служінню. Тепер він прикрашає скейтборди християнською символікою.

“Я дивився, як поводить себе Джеймс, і знав, що Бог зможе змінити й мене, – сказав Чоу. – Я прийняв Ісуса, щоб захистити себе від зла. Нам потрібно жити з чистотою і справжньою свободою”.

Згодом багато людей приєдналися до Тайсона та його команди. Більшість з них – молоді китайці. Чоу і Тайсон є лідерами групи з вивчення Біблії. Протягом декількох років вони хрестили близько десяти людей.

“Скейтбординг стане найгарячішою грою серед молоді у всьому світі, – прогнозує Тайсон. Я хотів би запросити більше людей приєднатися до нас – наша команда зможе покращити їхні навички. Вони повинні знати, що Бог є найважливішим, що ми можемо знайти у житті!” – сказав він.

ТБН -Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.