I

I Чоловік писав листи дружині, яка була у комі

Кирило Пладо з Одеси щодня протягом місяця пише зворушливі листи своїй дружині, яка знаходиться в комі внаслідок аварії. Їх він публікує на своїй сторінці в інстаграмі під хештегом #ПисьмаДляЗарины. 

У кожному з них описує деталі прожитого дня, розповідає про свої емоції, почуття та плани.

Для багатьох людей ці листи – свідчення любові, віри в одужання та довіри до Бога, що Він допоможе здолати ці труднощі.

6 січня, наступного дня після аварії, Кирило лежав з мамою та дітьми в лікарні. Діти обняли батька.

«Пам’ятаю цю ніч. Всередині було відчуття, що це кінець і далі виходу нема. Я у важкі миті завжди писав своїй дружині, тому що знав, що вона підтримає. Моя рука потягнулась до телефону. Коли я взяв його, то з тривогою усвідомив, що вона сьогодні не відповість… Проте я подумав: «А чому б все одно не написати їй лист?» Я ж вірив, що прийде час, коли вона зможе відповісти на нього. З того часу я щодня їй пишу листи…» – розповідає Кирило Пладо.

За весь час на чоловіка підписалось багато людей. Він отримує сотні повідомлень. Люди дякують і захоплюються стосунками Кирила та Заріни.

«Найбільше хочу дочекатися, коли моя дружина відповість на листи.

«Я вірю, що це буде, оскільки цю битву веде Господь, – каже Кирило. – А листи для мене – це не тільки психологічний вихід, щоб не зійти з розуму, але й прояв віри. Я вірю, що Бог повністю відновить мою Заріну і в цілому мою сім’ю».

ТБН-Україна