I

I Діти Миколаївщини дізналися про Бога

Новопетровському Миколаївській області місіонери “Христос є відповідь” допомогли близько 20 підліткам 12-13 років дізнатися більше про Бога та про Ісуса Христа, Його Сина, через програму “Найвеличніша подорож” проекту “Сумка Самарянина”. За старанне ставлення до навчання усі юні учасники отримали сертифікати та подарунки.

За словами місіонера з Нової Одеси (Миколаївської області) та служителя дитячого клубу в Новопетрівському Інни Тітової, програма “Найвеличніша подорож” розрахована на дітей, які хочуть більше дізнатися про Бога, та містить 12 занять. Протягом тримісячної подорожі підлітки дізнавалися, як Бог створив світ, як Ісус народився і для чого Він прожив Своє життя. У програмі є заняття, що розповідають про відважних людей, які довіряли Богові. Кольорові малюнки та розмальовки, захоплюючі ігри та оповідання для дітей, кросворди та ребуси.

Служителі кажуть, що юні учасники програми дуже серйозно поставилися до уроків і жодного заняття не пропустили. Наприкінці навчання, 12 лютого, кожен у мантії випускника отримав сертифікат та подарунок за старанність.

Нагадаємо, у Південному регіоні України місіонерська команда CITA служить дітям у глибинках Миколаївської області упродовж дев’яти років. Служіння дітям включає щотижневі зустрічі, біблійні уроки, дитячі табори, спортмайданчики та клуби “Суперкниги”.

ТБН-Україна