I

I Фільм «Бог не помер 4» присвячений свободі релігії та слова

Восени 2021 року в прокат вийде четверта частина фільму «Бог не помер: Ми люди» («God ‘s Not Dead: We the People»). Фільм розповість про проблеми останніх років – загрозу «свободі слова і релігійних свобод як основного права на навчання дітей».

У фільмі грають Девід А. Г. Уайт ( «Бог не помер»), Ісая Вашингтон («Анатомія пристрасті»), Антоніо Сабато-молодший («Головний госпіталь») і християнська співачка Франческа Баттістеллі, володарка премії Греммі.

В описі фільму йдеться, що преподобний Дейв покликаний захистити групу християнських сімей, які навчають дітей вдома. Він здивований втручанням уряду і вірить, що право навчати своїх дітей – це свобода, за яку варто боротися. Дейва викликали до Вашингтону для підтвердження показань на знакових слуханнях в Конгресі, які визначать майбутнє релігійної свободи в країні на довгі роки.

Як показано в трейлері, священик став мішенню для нападок через свої політичні переконання, він згуртовує групу віруючих, які не піддаються тиску.

Четверта частина – це наступна глава в серії фільмів, яка почалася в 2014 році з фільму «Бог не помер» з Кевіном Сорбо в головній ролі. Ставши одним із найприбутковіших фільмів про віру всіх часів, фільм зібрав у прокаті понад 65 мільйонів доларів.

ТБН-Україна