I

I Громрада Держкомтелерадіо розкритикувала законопроект 0931

Громрада Держкомтелерадіо розкритикувала законопроект 0931

Громадська рада при Державному комітеті телебачення та радіомовлення ДКТР наполягає, що Проект Закону № 0931 в запропонованій редакції загрожує свободі думки та слова, вільному вираженню поглядів та переконань.

Громрада при ДКТР ухвалила звернення щодо Проекту Закону №0931 від 29.08.2019 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)”.

В документі рада просить Комітет Верховної Ради з питань свободи слова звернути увагу на проблему щодо загроз свободі думки та слова, вільному вираженню поглядів та переконань та повернути законопроект № 0931 на доопрацювання. Рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Громадської ради при ДКТР. Проголосували 12 членів громадської ради, з яких 1 утримався, 1 висловився «проти». Таким чином, рішення прийнято.

Як зазначається в тексті Рішення, якщо парламент проголосує за законопроект № 0931 в запропонованій редакції, то свобода думки та слова, вільне вираженню поглядів та переконань, а також об’єктивна журналістика як така опиняться під загрозою.

ТБН-Україна