I

I Хор з Арканзасу гастролює Україною 

Хор з Арканзасу гастролює Україною

18 по 26 квітня хор з Арканзасу “Master’ Singers” проїде українськими містами з особливою концертною програмою. Як зазначають організатори тура, концерти пройдуть у вечірній час та матимуть вільний вхід.

Музиканти та співаки, учасники хору, вихідці з 20-ти різних міст Арканзасу. До початку квітневого туру вони вже дали 16 концертів, але з радістю відвідають Україну. До речі, перший раз вони проїхалися українськими містами в 2014 році. Концерт мав тоді шалений успіх.

Кожен зі співаків – волонтер, але це ніяк не відбивається на якості концерту – раз на місяць музиканти збираються для репетицій та постійно оновлюють репертуар. Хор “Master’ Singers” під керівництвом диригента Ларрі Грейсонахочуть запропонують слухачам такий жанр музики як “госпел” та “спірічуелс”.

У квітні 2018 року хор завітає до восьми українських міст: Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Біла Церква, Черкаси, Кропивницький та Київ. В столицю “Masters’ Singers” приїдуть 26 квітня та о 19:00 заспівають у Домі Євангелія (вул. Щекавицька 2/8).

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.