I

I Християнка з Ірпеня стала учасницею шоу «Голос країни»

Юна християнка з Ірпеня Діана Матвійчук стала учасницею шоу «Голос країни». Після виступу вона заявила, що участь у шоу для неї – це шанс показати талант, який дав їй Бог й подарувати людям радість та енергію.

Цьогоріч багато віруючих й талановитих співаків взяли участь у шоу «Голос країни», де змагатимуться за головний приз – контракт з рекординговою компанією.

Діана Матвійчук виступила з піснею «Там, Куди Я Йду» Гурт [O] на сліпих прослуховуваннях в 4 випуску 12 сезону.

На останніх секундах прослуховування Потап повернувся до Діани зі словами: «Я тебе забираю» й тепер вона у його команді.

Діана Матвійчук – шістнадцятирічна дівчина з міста Ірпінь. ЇЇ музичний шлях розпочався ще в дитинстві, батьки приводили Діану до церкви, де вона й почала співати. Тато дівчинки був диригентом церковного хору й займався музичним служінням протягом 20-ти років.

«Церковна музика мене дуже надихала і я відчувала, що Бог дав мені цей талант, який потрібно розвивати», – поділилася дівчина в інтерв’ю на шоу.

Співає вона в музичному жанрі Госпел (жанр духовної християнської музики). А також є учасницею музичного гурту Imit Band в Ірпінській Біблійній Церкві.

ТБН-Україна