I

I Колізей засяє червоним

В кінці лютого головна архітектурна пам’ятка Риму, Колізей, засвітиться червоним світлом. Про це повідомляє Сatholic News Аgency. В такий спосіб активісти за підтримки організації Aid to the Church in Need (ACN) забажала привернути увагу світу до проблеми переслідування християн. Червоне світло символізує кров християн, які прийняли мученицькі смерті за свої релігійні переконання.
Захід стає щорічною традицією: у 2017 році фасади будівель Парламенту у Лондоні, Базиліки Сакре-Кер в Парижі та церкви в Манілі на Філіппінах були прикрашені червоною підсвіткою.

В жовтні 2017 року ACN оприлюднила дворічний звіт про переслідування християн у світі.

В ньому зазначалось, що християнство є “найбільш пригнобленою спільнотою віри в світі” та, що «антихристиянський рух в деяких регіонах досяг “нового піку”.

У доповіді названо 13 країн, в яких ситуація з переслідуванням християн погіршилась.
“Єдиним винятком є Саудівська Аравія, де ситуація була настільки поганою, що вона навряд чи може погіршитись”, – сказано в доповіді.

Такі країни, як Китай, Еритрея, Ірак, Нігерія, Північна Корея, Пакистан, Саудівська Аравія, Судан та Сирія були визнані “найагресивнішими” у масштабах антихристиянських переслідувань.

В Єгипті, Індії та Ірані показник переслідування був визнаний як «високий». Туреччина оцінювалася “на межі середнього та високого”.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.