I

I LifeChurch запускає церковний кампус у віртуальній реальності

За даними The Roy’s Report, два тижні тому церква Life провела перше богослужіння на платформі віртуальної реальності AltspaceVR від Microsoft. На першому служінні, що відбулося 12 грудня, були присутні 100 осіб.

Минулої неділі церква Life провела своє друге служіння у віртуальній реальності, на якому були присутні понад 200 людей з усього світу.

«У зв’язку з тим, що останнім часом все більше уваги приділяється метавсесвіту, організації по всьому світу дедалі пильніше придивляються до того, як використовувати віртуальну реальність, у тому числі і помісна церква», − заявила представниця LifeChurch.

Згідно з вебсайтом церкви, LifeChurch має 36 кампусів у дюжині штатів. У 2007 році церква поринула у віртуальну реальність, запустивши служіння Second Life, де люди можуть взаємодіяти один з одним через аватари.

«Хоча критики можуть сумніватися в тому, що в метавсесвіті можна встановити реальні зв’язки, LifeChurch за роки свого існування бачила безліч життів, що змінилися завдяки відносинам у цифровому просторі», − сказала представниця церкви Рейчел Фойєрборн.

Вона зазначила, що люди «часто більш охоче втрачають пильність і ведуть глибокі, змістовні бесіди», коли спілкування відбувається анонімно, а не віч-на-віч. Фойєрборн сподівається, що останній почин церкви допоможе досягти людей, «які в іншому випадку не зможуть потрапити до фізичної церкви».

Нещодавно компанія LifeChurch також відзначила 500 мільйонів завантажень своєї програми YouVersion Bible. Крім того, програма YouVersion була завантажена понад 100 мільйонів разів у магазині Google Play і є довідковою програмою №2 в магазині Apple App Store.

ТБН-Україна