I

I На березі Дністра відбувся табір чоловіків разом з дітьми

На березі Дністра в с. Пухівка (Броварський р-н, Київщина) проходив табір «Повернення до першоджерел». У ньому взяли участь понад 200 чоловіків з Ірпінської Біблійної Церкви (ІБЦ) та церков з інших областей. Окрім цього, чоловіки взяли із собою до табору своїх діток. Учасники отримали як фізичний, так і духовний суперзаряд: відпочивали, готували борщ і збагачувалися духовно.

Через особисті спілкування біля наметів і проповіді від пасторів ІБЦ та на ранкових молитвах учасники говорили про наступне: «Чи правильно ми використовуємо свій час?», «Чи є в нашому щоденному графіку час на дітей, дружину?», «Чи приділяємо ми час для виконання двох найбільших заповідей – любити Бога та ближнього?».

Окрім цього під час табору проходила акція «Прибери берег», через що спільно з дітьми після насиченого графіка учасники прибрали територію і за себе і за інших відпочиваючих на береговій лінії у співпраці з представниками місцевої громади села. Після цього активісти задоволені повернулися до трудового тижня.

ТБН-Україна