I

I Нік Вуйчич підтримав реформу освіти та розпочав боротьбу з булінгом в українських школах

Всесвітньо відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич 29-30 березня 2018 року знову відвідав Україну. Під час свого візиту він зустрівся з українськими політиками, школярами, викладачами, батьками й дав старт проекту «Безпечна школа», який ініційовано Міністерством освіти й науки та міжфракційним депутатським об’єднанням «За духовність, моральність та здоров’я України». Проект відбуватиметься впродовж року й охопить всю країну.

Згідно з дослідженням, проведенним UNICEF, з булінгом зіткнулися 89% українських школярів. Останнім часом цькування у школах прийняло нові, більш жорсткі форми, і страждають від нього, перш за все, діти з особливими потребами.

Свого часу Нік сам був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка почала навчатися у звичайній школі. Він на власному досвіді пройшов через образи й знущання своїх однолітків. Тому вже багато років Нік переймається проблемою булінгу у школах і має багаторічний досвід проведення заходів для підлітків, на яких навчає здоровим комунікаціям між людьми.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.