I

I Палаци Константинополя

Навіть у сучасному Стамбулі зберігаються приголомшливі таємниці. У пошуках втраченого палацу імператора Костянтина і візантійських імператорів історики вникають в життя попередніх тисячоліть. Як же сьогодні можна знайти зниклий палац?

У черговій серії історичної програми «Машина часу» її ведучі Ігор і Вікторія Нікітіни відправляються на пошуки загубленого Великого Палацу в Константинополі.

Сучасний Стамбул, колишній Константинополь, – один з найбільших міст Туреччини. Але ще кілька століть назад це місто було столицею наймогутнішої імперії в історії людства – Візантійської Імперії. Константинополь затьмарив велич самого Риму! І гордістю цього найвідомішого міста був Великий імператорський палац.

Константинопольський палац імператора був воістину дивною спорудою, що демонструє всі досягнення містобудування Візантійської імперії. «Машина Часу» та її ведучі відкриють таємниці нині втраченого Палацу, дадуть відповідь на питання про те, як жили мешканці величної будови, як змінилося їхнє життя після того, як Константинополь замінив Рим і став столицею Візантійської Імперії.

Історична програма «Палаци Константинополя» розповість телеглядачам, як виглядав Великий Палац, куди він зник і чи можна відшукати його залишки в XXI столітті.
Дивіться фільм «Палаци Константинополя» на телеканалі ТБН-Україна 27 вересня 2018 року о 22:25.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.