I

I «Папський харлей» продали за 48 тисяч фунтів для благодійності

«Папський харлей» продали за 48 тисяч фунтів для благодійності

Білий мотоцикл — «папський» харлей-девідсон був проданий 20 жовтня на аукціоні в британському Стаффорді за 48300 фунтів (понад 1,5 млн гривень).

Про це повідомив на своєму сайті Дім аукціонів Bonhams. Мотоцикл, який Папа Франциск поблагословив і поставив на ньому автограф, був підготовлений спеціально для нього. Це подарунок групи мотоциклістів «Jesus Biker International», яка має осідок у Шаафтгаймі, земля Гессен, Німеччина.

Цей винятковий екземпляр у травні 2019 року переказав Папі директор Папського місійного діла в Австрії о.Карл Вальнер. Дохід від продажу цього харлея призначався для дому сиріт в Уганді, який утримує австрійська благодійна організація «Missio».

Виставляючи «папський» харлей на аукціон, «Jesus Biker» очікували, що він принесе щонайменше 300 тисяч євро — саме стільки потрібно на будівництво запланованого дому сиріт. Тепер же фанати харлеїв сильно розчаровані, написала німецька газета «Main-Post». Це не перша така акція. У червні 2013 року Папа Франциск отримав іншого «харлея» — від виробника. Мотоцикл, на якому було написано «Колишня власність Його Святості Папи Франциска» та з іменем «Francisco» на баку, був проданий на аукціоні в Парижі за 241500 євро, а кошти від продажу переказано на притулок Карітасу для бездомних на римському вокзалі Терміні.

ТБН-Україна