I

I Партія “Слуга народу” ліквідує Комітет з питань культури і духовності?

Нова парламентська більшість – партія “Слуга народу” – запропонувала фактичну ліквідацію Комітету з питань культури і духовності. Про це у себе на Facebook 12 серпня 2019 року, заявив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький.

“Я очікував схожих підходів, але сподівався, що, якщо на таке не наважився Янукович, Зеленський теж зупиниться. Марно. Функції комітету пропонується передати новоствореному Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. І разом з мовною політикою, законодавством у сфері культури, комітет, як вказано у пропозиціях займатиметься зовнішнім туризмом, курортами, сімейно-шлюбними відносинами, демографічною політикою, спортом великих досягнень, використанням коштів, отриманих від лотерей та бетінгу на розвиток спорту, і багато чим іншим.

Це важливі напрямки. Але очевидно, що поєднання таких сфер, як культура, релігія, духовна спадщина, з медіаринком, туризмом, спортом свідчать про нерозуміння функцій Парламенту і тих напрацювань, які вдалося реалізувати за останні 5 років”, – вважає він.

ТБН-Україна