I

I Пастор Геннадій Мохненко з дружиною усиновили 35-ту дитину

Пастор маріупольської «Церкви добрих змін», громадський діяч Геннадій Мохненко повідомив, що їхня сім’я усиновила 35-ту дитину.

«Ще один хлопчина дуже незвичайним способом прибився до нашого сімейства… На сімейній раді – рішення прийнято. Це буде вже 35-й прийомний. Хлопчина – інвалід дитинства, з дуже непростою долею. Деталі не стану озвучувати – але історія, втім, як завжди, непроста. Приймаємо вітання і просимо помолитися», – написав Геннадій.

Геннадій і Олена Мохненко є батьками трьох власних, і тепер ще й 35 усиновлених дітей. У 2000 році в Маріуполі вони відкрили найбільший реабілітаційний центр «Пілігрим», через який пройшли більше 4000 дітей з важких сімей. Разом зі своїми дітьми Геннадій здійснив кругосвітню подорож «Світ без сиріт». Вони проїхали на велосипедах 27 тисяч кілометрів, мотивуючи людей всиновлювати дітей.

У 2015 році голлівудський режисер зняв документальний фільм про життя і служіння Геннадія Мохненка. Стрічка «Майже святий» отримала безліч міжнародних нагород і навіть була номінована на «Оскар».

ТБН-Україна