I

I Польща і Португалія найрелігійніші католицькі країни Європи

Опубліковані Pew Research Center в середині 2017 і 2018 рр. соціологічні дослідження показали, що Португалія і Польща зберігають найвищий рівень релігійності серед європейських країн, традиційно відрізняються своєю прихильністю до Римсько-католицької Церкви.
Польща і Португалія відносяться до числа країн з католицькою більшістю, де частка громадян, які заявляють про свою приналежність до католицизму, згідно і з офіційною статистикою і опитуваннями, коливається в районі 88-90%. Тільки Хорватія наближається до показників Польщі і Португалії зі своїми 84-86% жителів, котрі ідентифікують себе з Католицькою церквою.

Щоденна приватна молитва є важливою складовою релігійного життя португальців і поляків – відповідно 37% і 29% опитаних моляться кожен день. Серед католицьких країн більше завзяття в цьому питанні проявляють, згідно з опитуваннями лише хорвати – 44%.

Запропонований аналіз спирається на дані соціологічних опитувань, досліджень, отриманих Pew Research Center і іншими дослідницькими організаціями протягом 2011-17 рр., а також на офіційну статистику за той же період.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.