I

I Рада Церков обговорила з Президентом Зеленським актуальні проблеми

Рада Церков обговорила з Президентом Зеленським актуальні проблеми

5 грудня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій представила Главі держави перелік актуальних питань, які нагромадилися за останній час і потребують спільного вирішення, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

Обговорення взаємодії керівництва держави з релігійною спільнотою відбулося 4 грудня під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з главами конфесій зі складу ВРЦіРО.

Передусім релігійні діячі запропонували Главі держави доопрацювати законопроект № 0931 (прийнятий за основу парламентом минулого скликання) з метою недопущення обмеження конституційних прав на свободу совісті та свободу вираження поглядів. Саме ці загрози спонукали Раду Церков ініціювати особисту зустріч із Президентом.

Також Всеукраїнська Рада Церков закликала Президента Зеленського відмовитися від просування на державному рівні гендерної ідеології.

Нагадаємо, що напередодні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій спрямувала до Президента України та керівництва парламенту звернення з проханням доопрацювати законопроект № 0931, щоби фанатична боротьба з дискримінацією не призвела до утисків конституційних прав громадян на свободу совісті та вираження поглядів.

ТБН-Україна