I

I Регіони України об’єднуються навколо проекту «Допоможемо вижити»

На базі церкви «Філадельфія» 14 лютого пройшла зустріч регіональних керівників проекту «Допоможемо вижити». Близько 30 осіб з семи областей України приїхали до Києва, щоб представити звіт про виконану благодійну роботу в себе в регіоні, а також вибудувати стратегію подальших кроків.

Відкрив зустріч один з керівників проекту «Допоможемо вижити», президент Global Christian Support, Ярослав Малько. Він поділився з присутніми словами з Євангелія про те, що добрі справи допоможуть людям пізнати Христа, а також нагадав про головні якості благодійника: бажання служити та смиренність.

Про роботу проекту «Допоможемо вижити» за останній квартал розповів Федір Герасимов, директор християнської місії “Нове життя”, м.Одеса. Пастор Федір навів дані про те, скільки безхатченків було нагодовано, яка допомога була надана літнім і незаможним людям, вдовам, інвалідам. Розповів також про свій досвід відкриття центрів збору й роздачі гуманітарної допомоги, пошуку партнерів та ресурсів.
«У планах проекту« Допоможемо вижити» – почати більш ефективну роботу по областях, охопити нові регіони, налагодити систему комунікації», – сказав Федір Герасимов. Для цих цілей учасники зустрічі склали карту ресурсів, обговорили інструменти для фандрайзингу та систематизації роботи, заслухали програму семінарів.

На завершення учасники обмінялися контактами й домовилися про те, що наступну зустріч проведуть навесні 2018 року.

TBN-Україна за матеріалами GCS

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.