I

I Світові зірки випустили перший християнський альбом 

Християнський співак Джейсон Крабб, який двічі отримував «Греммі» та пісня якого, «Такий, як є», стрімко піднімається в рейтингу CCM, привітав Джастіна Бібера з релізом його альбому.

Шість пісень з нового альбому були записані спільно с такими виконавцями, як Бім, Брендон Лав, Чендлер Мур, Пінк Світс, Торі Келлі та Лорен Уолтерс. Кожна пісня містить сильне християнське послання.

Унікальною людиною, яка також прийняла участь у записі альбому, є пастор Бібера та його наставник Джуда Сміт, який є пастором Churchome. Ванде також привітала зірку з новинкою.

У піснях Бібера ми навіть можемо почути молитву за тих, хто слухає ці пісні і подяку Богові за них. Також він просив у Бога благословення для цих людей та їх сімей.

Співак Філ Стейсі, який неодноразово молився за Бібера ще до його навернення, сказав: «Я радію, що Джастін знайшов цю надію у Христі. Я пам’ятаю, як молився за нього під час кризових моментів у його житті. Я вірив, і навіть стверджував, що Бог приготував щось дуже особливе для цього талановитого юнака. Я вдячний за те, що Бог робить у його житті. У нього велика аудиторія, тому Бог використовує Джастіна, щоб промовляти до людей через нього».

ТБН-Україна