I

I У Івано-Франківську відбувся перший молитовний сніданок Прикарпаття

Молитовний сніданок Прикарпаття об’єднав навколо духовних цінностей 100 учасників: владу, політиків, представників місцевого самоврядування, громадських і релігійних діячів, бізнесменів та інших.

Молитовний сніданок Прикарпаття також відвідав президент організації “Глобальна мережа трансформації”, відомий спікер і тренер у сфері державного управління та лідерства, пастор з 35-річним стажем доктор Марк Белайлс.

Він є одним із активних учасників християнського руху Латинської Америки, який наразі є потужною силою у державотворенні, зокрема, однією з перемог руху стало обрання християнина президентом Бразилії.

Зі сцени зачитувалися місця з Біблії та звучали молитви за сиріт, за дітей з інвалідністю, за молоді сім’ї, за духовні моральні цінності серед молодих людей, за Україну тощо.

Нагадаємо, що молитовні сніданки проходять понад 67 років у США, Європарламенті, державах Європейського союзу та багатьох інших країнах світу. Вони слугують місцем духовного єднання і порозуміння провідних політиків, урядовців, дипломатів, бізнесменів з усього світу.

ТБН-Україна