I

I У парламенті відбулась ранкова молитва

У парламенті відбулась ранкова молитва

18 грудня 2019 року відбулася ранкова молитва у Верховній Раді України за участі народних депутатів різних політичних партій ІХ та минулих скликань.

Сьогодні, коли весь світ готується до Різдва, народні депутати читали перші розділи Євангелія від Луки та роздумували про народження Ісуса Христа. У рамках зустрічі обговорювали, як важливо усвідомлювати, що так, як Бог мав особливе призначення для Марії, так Він має особливе призначення і для нас. Так само як Він вибрав її та довірив їй великі плани, Він також вибрав вас і довірив певні цілі нам. І кожен на своєму робочому місці, куди Бог його поставив, має покірно виконувати Божі постанови, аби здійснити ту особливу місію яку Він довірив кожному з нас.

Нагадуємо, що в Україні одинадцять років поспіль у Верховній Раді України молитовна група з депутатів збирається щочетверга під час сесійних тижнів. Координує ці зустрічі у Парламенті керівник оргкомітету Національного Молитовного сніданку України, депутат VI, VIII скликань, перший заступник координатора Всеукраїнського Собору Павло Унгурян.

ТБН-Украна