I

I У США хочуть скасувати пільги церквам, які не підтримують ЛГБТ

У США хочуть скасувати пільги церквам, які не підтримують ЛГБТ

Кандидат у президенти від Демократичної партії Бето О’Рурк пообіцяв анулювати статус вільних від сплати податків церков та релігійних організацій, які виступають проти одностатевих шлюбів, якщо він буде обраний, заявивши, що це необхідний крок для просування прав людини.

Такий підхід дає уявлення про те, що саме прогресивна соціалістична Демократична партія спробує нав’язати американській нації, якщо демократи переможуть на будь-яких виборах. Вони будуть створювати закони й «наслідки», які покарають тих, хто з ними не згоден. Ці соціалісти в Демократичній партії становлять загрозу для свободи віросповідання та свободи слова.

Це було б кроком до того, щоб змусити замовкнути церкву і нівелювати вплив християнських університетів і організацій.

Це те, що безбожний соціалізм зробив в Східній Європі, закривши церкви й вкинувши у в’язниці пасторів, які не погоджувалися з комуністами. – “Що стосується мене, — сказав Франклін Грем, — я не буду схилятися перед вівтарем порядку денного ЛГБТ і не буду поклонятися їх райдужному прапору. Я буду стояти зі Словом Божим, зі Святою Біблією, яка є істиною від першої сторінки до останньої”.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.