I

I Україна приєдналась до Міжнародного Альянсу за свободу віросповідання

Сполучені Штати разом з 26 країнами світу у тому числі й Україна створили новий Міжнародний альянс релігійної свободи, який прагне зменшити релігійні переслідування у світі.
Перша зустріч альянсу припала напередодні Національного молитовного сніданку, який збирає міжнародних релігійних та дипломатичних діячів раз на рік на захід, який проводить члени Конгресу та організований Міжнародним фондом, християнською організацією, також відомою як “Сім’я” або “Братство”.

Польща, одна з країн альянсу, заявила у спільній заяві з Державним департаментом, що наступна зустріч з просування релігійної свободи відбудеться 14–16 липня у Варшаві.

Учасники варшавської зустрічі обговорять “сприяння інклюзивному діалогу для мобілізації дій та підвищення обізнаності щодо масштабів переслідування проти релігії чи переконань в усьому світі”.

Крім Польщі та США, іншими країнами-засновниками Міжнародного альянсу релігійної свободи є: Албанія, Австрія, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Болгарія, Колумбія, Хорватія, Чехія, Естонія, Гамбія, Грузія, Греція, Угорщина, Ізраїль, Косово, Латвія, Литва, Мальта, Нідерланди, Сенегал, Словаччина, Словенія, Того, Україна та Великобританія.

ТБН-Україна