I

I Українців закликають підписати петицію про збереження християнських цінностей

Українська Міжцерковна Рада звернулася з проханням до всіх віруючих України: приєднатися і підписати петицію до президента України Володимира Зеленського на захист християнських цінностей.

Електронна петиція «№22 / 074484-ЕП» зареєстрована на сайті президента України 28 вересня 2019 року під назвою «Петиція Щодо захисту християнських цінностей — основи стабільності, розвитку і процвітання України».

У петиції звертаються особисто до глави України, нагадуючи вагомий внесок християнства в історію Європи й світу в різних сферах життя суспільства. Тому всі вимоги по вилученню християнських цінностей і моральних принципів з різних сфер суспільного життя (освіти, науки, права, культури, економіки) є деструктивними, недемократичними, неконституційними, антигуманними, неприродними й безглуздими. Нехтування християнськими цінностями в особистому та суспільному житті призведе до духовно-морального занепаду громадян нашої країни й створення вакууму, який неодмінно буде заповнено цинізмом, аморальністю, містикою, злочинністю, сексуальним розбещенням молоді, включаючи в себе пряму загрозу національній безпеці України.

ТБН-Україна