I

I В Одесі провели молитовне служіння на автівках

Оригінально провели вечір свята Воскресіння Христового парафіяни пятидесятницької Одеської народної церкви, яка добре відома городянам як організатор щорічної пасхальної реконструкції. Цього року через епідемію відтворити події початку нашої ери не вдалося, але віруючі все одно примудрилися здивувати Одесу.

Як передає кореспондент «Думської», протестанти масово віддали хвалу Господу, не порушивши протиепідемічного режиму. Вони молилися, не покидаючи своїх машин!

Святкова молитва і концерт пройшли на парковці церкви в сквері Гамова. О восьмій вечора сюди з’їхалося понад 50 автомобілів. У багатьох були цілі родини.

Зі сцени по черзі виступали з проповідями пастори і запалювали під рок-н-рольні ритми учасники «групи прославлення». В цей час волонтери суворо стежили, щоб парафіяни не покидали своїх автомобілів, а ті, хто прийшов пішки трималися один від одного на відстані та були в захисних масках і рукавичках.

Для дотримання правил карантину організатори розробили спеціальну сигнальну систему. На відозву «Христос Воскрес» автопаства відповідала гучним звуком клаксонів, а замість оплесків включала аварійку.

ТБН-Україна