I

I «Великодні переживання»: даруємо найкращий фільм Страсного тижня

Чи мріяли ви хоч раз пережити найперший в історії Великдень і стати очевидцем воскресіння Христа?

Чи хочете поринути у події, що спричинили викуплення світу?

Скористайтеся унікальною можливістю від CBN Ukraine (Асоціація «Еммануїл»)! За допомогою серіалу «Великодні переживання» проведіть Страсний тиждень глибоко занурившись у події першого століття і роздумах про жертву Христа!
Весь передвеликодній тиждень дивіться онлайн разом з нами легендарний фільм-проповідь «Великодні переживання» (виробництво City On A Hill Productions (США), творці H2O). Сім серій цієї документальної драми дозволять побачити останні дні земного життя Христа, а також через події першого століття переосмислити своє особисте християнство.
Серія 1. «ТАЄМНА ВЕЧЕРЯ. ЗРАДА ЮДИ» розповість про справжнє призначення людини. Саме про це говорив Ісус Своїм учням тієї самої пам’ятної ночі в Єрусалимі.

Серія 2. «ЗРЕЧЕННЯ ПЕТРА І САМОГУБСТВО ЮДИ» спонукатиме подумати над особистими помилками, що кожен з нас мріяв би виправити. Якби можна було повернути час назад, звичайно, ми б все зробили інакше. Але чому ми знову стаємо заручниками минулого і вого вибору?

Серія 3. «ІСУС ПЕРЕД ПІЛАТОМ» розгляне філософське питання «Чому у світі стільки страждань і болю, якщо є Всемогутній Бог, Який всіх любить і всім керує?»

Серія 4. «ШЛЯХ НА ГОЛГОФУ» — слідуючи поглядом за Ісусом, ми зможемо поставити себе на Його місце і подумати, що робити, коли розумієш, план Бога для вашого життя, можливо, дуже відрізняється від вашого плану. Як часто ви говорите собі: «Я не думав, що все так обернеться. Я не розраховував на такий результат»?

Серія 5. «ТРИ ХРЕСТА. РОЗІП’ЯТИЙ ІСУС ТА РОЗБІЙНИКИ» — люди з різним минулим і долею опинилися на одному місці в одній ситуації. Якби ви змогли вписати себе в картину з розп’яттям, ким би ви себе уявили?

Серія 6. «ІСУСА НЕМАЄ У ТРУНІ. ВІН ВОСКРЕС» розповість про те, що відчували послідовники Ісуса, коли зустрілися зі смертю, а пізніше — із воскресінням свого Учителя.

Серія 7. «МАТИ ІСУСА, ПЕТРО І МАРІЯ МАГДАЛИНА» присвячена людям, які оточували Христа. Навколо нього завжди збирався натовп — учні, друзі, книжники та фарисеї. Але серед них були ті, хто любив Його безумовною любов’ю. Саме про них ми і дізнаємося більше!

Щодня у передвеликодній тиждень — з понеділка, 22 квітня 2019 р. по неділю 28 квітня —
заходите на emmanuil.tv і занурюйтесь у новий епізод. Фільм доступний для вас, вашої родини і друзів абсолютно БЕЗКОШТОВНО!