I

I Відбулась мирна акція проти прийняття закону #0391

Відбулась мирна акція проти прийняття закону #0931

17 грудня 2019 року біля Верховної Ради України та під Офісом Президента України відбувся мирна акція проти прийняття законопроекту №0931, який об’єднав понад 2000 віруючих та небайдужих громадян зі всієї України.

Мета пікету — звернути увагу депутатів на небезпеку законопроекту №0931 та весь перелік вимог громадян, які захищають сімейні і християнські цінності.

Серед виступаючих на мирному, попереджувальному мітингу були народні обранці IX і минулих скликань, які заявили про свою підтримку позиції Ради Церков. Зокрема, депутат VIII скликання, перший заступник координатора Всеукраїнського Собору Павло Унгурян, Голова Комітету з прав людини Дмитро Лубінець, Народні депутати ІХ скликання Анатолій Урбанський та Віктор М’ялик, який подав поправки підготовлені спільно з Радою Церков до профільного Комітету.

Одразу після пікетування біля Верховної Ради, учасники заходу попрямували до Офісу Президента України, де передали Президенту України звернення від імені релігійної спільноти України відносно небезпеки законопроекту 0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союз.

ТБН-Україна