I

I Вім Вендерс зняв фільм про Папу Франциска

У п’яту річницю понтифікату Хорхе Маріо Бергольо був оприлюднений трейлер нового фільму Віма Вендерса «Папа Франциск. Людина слова», повідомляє Радіо Ватикану.

Класик німецького кінематографа виступив сценаристом і режисером документальної стрічки про життя Папи Бергольо. У центрі документальної стрічки – ідеї й послання понтифіка, реалізація ватиканських реформ, а також відповіді Єпископа Риму на питання людей з усіх верств суспільства: Папа звертається до глядачів, відповідаючи на глобальні питання сьогоднішнього світу – про соціальну справедливість, міграцію, екологію, споживацтво, матеріалізм, ролі в сім’ї. Авторська техніка зйомки документального фільму ставить глядача обличчям до обличчя з Папою.

За словами німецького режисера, Папа Франциск – живий приклад людини, яка бореться за те, про що він говорить, і в документальному фільмі понтифік звертається безпосередньо до глядача – щиро та спонтанно.

“Ми хотіли, щоб “Папа Франциск. Людина слова” був фільмом для будь-якої аудиторії, тому що послання Папи універсальне, і завдяки повній співпраці з Ватиканом ми мали привілей брати участь у багатьох аудієнціях Папи Франциска», – зазначив режисер.

Новий фільм Віма Вендерса був представлений на Каннському фестивалі, а його світова прем’єра відбудеться 18 травня 2018 року.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.