I

I Віруючі люди найщасливіші і живуть довше

Глен Скривенер, директор євангелізаційного служіння “Говори життю”, зустрівся з відомим атеїстичним коментатором Меттом Діллаханті і заявив, що релігійні люди щасливіші і живуть довше, ніж ті, хто не вірить у Бога.

Запитання, яке ставили протягом дискусії, “Чи може атеїзм принести кращий світ?” Скривенер дотримувався позиції, що “внутрішня релігійність” людей, життя яких основане на вірі, є способом прожити найкраще життя.

У диспуті “Великої розмови” Діллаханті стверджував, що він не вірить, що якість життя пов’язане з релігією, а скоріше за все має гарне співтовариство. Він наполягав на тому, що світські люди робитимуть те саме, якщо зможуть зміцнити свою громаду.

Апонент Скривенер ґрунтував свої твердження про щастя та довголіття, оскільки це стосується релігії на кількох нових дослідженнях, у тому числі й на атеїстичному психологу Джонатану Гаїдті. У статті під назвою «Моральна психологія та нерозуміння релігії» Гаїдд говорить, що віруючі в США релігійні «щасливіші, здоровіші, витриваліші та щедріші».

ТБН-Україна