I

I Всеукраїнський форум сім’ї пройшов у Києві

Близько 700 небайдужих українців з різних областей зібрались 14 березня на Всеукраїнський форум сім’ї, який пройшов в Українському Домі в Києві. Громадські діячі, освітяни, політики, представники різних релігійних конфесій та науковці під час заходу вирішували багато питань, пов’язаних зі станом сімей в Україні.

Що робити з агресивним впровадженням гендерної ідеології на всіх рівнях? Як не допустити зміни до Конституції, за якими лобісти вимагають у статті 51 записати “Кожен має право на шлюб”, вилучивши з речення слова “чоловік” та жінка”? Як підвищити народжуваність серед населення (адже за 2017 рік українців стало на 200 тис. менше)? Як знизити рівень розлучень, яких на даний момент в Україні майже 60 %. Яким чином зупинити надмірну сексуалізацію серед підлітків через “нав’язані” освітні програми?

На ці та багато інших питань шукали відповіді та розроблювали конкретні кроки учасники форуму під час пленарних сесій, круглих столів та в секційних класах разом з експертами-практиками.

Представники церков та різних громадських організацій пообіцяли вести широку просвітницьку діяльність, прищеплювати сімейні цінності, проводити необхідні заходи та активно долучатись до масових акцій на захист сім’ї. А таких планують найближчим часом велику кількість: Тиждень подружжя, Хода на захист родин, вуличні сімейні фестивалі, День батька тощо.

В кінці заходу учасники Всеукраїнського форуму сім’ї підписали Резолюцію та ухвалили план заходів, які планують в найближчі місяці провести активісти в майже всіх обласних містах України.

ТБН-Україна за матеріалами ПОКЛИК