I

I Історію релігії вивчатимуть у школах Грузії

У школах Грузії планують запровадити предмет «Історія релігії». В інтерв’ю «IPN» міністр освіти та науки Грузії Михайло Чхенкелі зазначив, що діти повинні мати можливість вивчати історію релігії: «Вважаю, що предмет «історія релігії» необхідно запровадити у всіх навчальних закладах, і ми рухаємося в цьому напрямку».

У грудні 2017 року Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II в ході однієї з проповідей підкреслив, що в загальноосвітніх школах обов’язково потрібно викладати основи релігії.

29 січня у Молодіжному центрі духовного й інтелектуального розвитку пройшла робоча зустріч представників Патріархії, законодавчої влади та різних конфесій з метою обговорення питання викладання історії релігії в школах країни.

На зустрічі протоієрей Андреа Джагмадзе зазначив, що необхідно вжити заходів щодо підвищення кваліфікації педагогів, оскільки даний предмет повинні викладати виключно компетентні вчителі.

Потрібно відзначити, що основам релігії грузинських школярів вже вчать у рамках предмета «громадянська освіта». Проте міністр вважає такий обсяг недостатній, щоб діти змогли отримати всю необхідну інформацію.

ТБН-Україна

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.