I

I Прочани і туристи тепер можуть пройти шляхом, яким ходив Ісус

Паломники і туристи, які відвідують Ізраїль, тепер в буквальному сенсі слова можуть пройти по місцях мандри Ісуса.

Шлях починається в околицях Назарету, на гірськiй скелі.
«Шлях Ісуса — це дорога, яка відображає природу і топографію, рослинний і тваринний світ часів Ісуса. Особлива увага приділяється тому, що кожен може побачити те, що бачив Ісус в той час, коли він виходив з Назарета в Капернаум», — пояснює представник туристичного служіння гавкав Карлін. Він вважає цей шлях не просто пішохідною стежкою.

«Для пересування тут можна використовувати велосипеди або коней, в основному, дорога неважка, і звідусіль відкриваються чудові краєвиди», — продовжує він.

Ніхто не знає точно, якими шляхами ходив Ісус, але маршрут в 65 кілометрів пов’язує місця, що мають відношення до Його життя і служіння. Уздовж дороги є місця, що дозволяють провести більше або менше часу в дорозі, вони відзначені розпізнавальним знаком.

«Вид просто чудовий. Ми бачили прекрасне море. Навколо нас чудові гори, унікальні рослини, і ми змогли побачити пагорб, на якому Ісус виголосив Нагірну проповідь, — розповідає керівник групи Оскар Морлі. — Ми в захваті від цієї подорожі. Стояти на цих пагорбах і знати, що тут дійсно знаходилися селища. Вражає багатство історії і культури, і наша віра зростає, коли ми знаємо, що Ісус, можливо, стояв на цьому місці ».
Шлях закінчується, в Капернаумі, де, як говориться в Біблії, біля Галілейського моря був будинок Ісуса.

«Це чудовий шлях, і я думаю, що ізраїльтяни теж оцінять це, а також люди, які приїдуть і порадіють, отримавши натхнення до зміцнення віри або просто насолода прекрасними пейзажами», — каже гавкав Карлін.
І хоча це кінцева точка Шляху, але це не кінець подорожі. Ви не зможете пройтися по воді, але ви зможете сісти в човен і зустріти захід сонця на Галілейському морі.

Джерело: Місце зустрічі — Єрусалим, СБН

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.