I

I «Всі Святі»: як біженці з Бірми вдихнули життя в американську церкву

Незвичайна історія про те, як біженці з Бірми вдихнули нове життя в одну американську церкву, на диво добре була прийнята на великому екрані. Фільм під назвою «Всі святі» за перші два тижні зібрав у прокаті понад чотири мільйони доларів, що вдвічі перевищило його бюджет. У місті Смірна, штат Теннессі зібралися разом актори фільму і реальні учасники цієї чудової історії.
Більше 10-ти років тому Майкл Сперлок відмовився від ділової кар’єри, щоб стати священиком Єпископальної церкви. І це був непростий шлях.

З продавця паперу він перекваліфікувався в проповідника, його першим завданням як пастора стало закриття церкви. I коли отець Майкл зібрався було закрити церкву, на її порозі з’явилися гнані християни з Бірми, шукаючи допомоги.

Коли Йе Вин і інші біженці постукали до церкви, шукаючи притулку і допомоги, церква перебувала в процесі закриття. Що змусило священика Майкла Сперлока відкрити їм двері?
«Ісус, — відповідає він. — Я не розумію, як можна було б щиро претендувати на звання християнина і вчинити інакше. Моя віра в Ісуса, моя любов до Нього, просто говорить мені, що може бути тільки одна відповідь».

Майкл Спердок каже, що, почавши процес закриття церкви, він відчув, що Бог звернувся до нього.
«У нас залишалося мало часу, щоб відповісти на пропозицію про покупку нашого будинку. І ми вже майже змирилися з тим, що його доведеться прийняти, коли я вийшов на поле за церквою, і Бог сказав: «Майкл, Я дав тобі фермерську землю і надіслав тобі з іншого кінця світу 65 умілих фермерів. Ти повинен відкрити тут ферму. Це твоє майбутнє », — розповідає він.

У фільмі роль батька Сперлока Джон грає Корбетт.
«У нас схожий погляд на життя, — ділиться актор. — Зараз я на такому етапі, де мені як би набридло те, чим я займаюся протягом ось уже 30-ти років. Я думаю: «Скільки ж років мені залишилося? Зараз мені 56. Чи залишилося у мене років двадцять? Чи будуть вони хорошими?». Я багато часу витрачаю на роздуми про те, що б я дійсно хотів зробити в ці роки? Відправитися на чергову знімальний майданчик, говорити чиїсь слова, носити чиюсь одяг протягом шести тижнів, отримати гонорар, а потім, повернувшись додому, знову чекати дзвінка, з тим щоб все це знову повторити? Або я хочу по-справжньому «здригнутися», продати будинок, переїхати в інше місце і почати життя заново? Це він і зробив. Він ніби вистрибнув з човна посеред бурхливого потоку і сказав: «Я порвав з таким життям. Тепер я хочу мати життя церковнослужителя ». І я … Я просто захоплююся цим його вчинком».

Нехай на цьому шляху і зустрічалися купини, все ж в церкві Всіх Святих був зібраний в результаті багатий урожай. Церква викупила заставну за 850 000 доларів, і церковні двері все ще відкриті.

Джерело: Міжнародні християнські новини

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.