Програма передач з 12 по 18 квітня

ПОНЕДІЛОК

00:00 “Великим планом” Андрій Блідий
00:40 “Рецепти жіночого щастя”     “Як виховувати хлопчиків”
01:10 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:05 “Поспішай кохати» х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Чудо виживання: Гітлер і Голокост
04:25 “Три складних питання” Анна і Дмитро Полякови
05:05 “Без рук, без ніг, без турбот!” х / ф Ніка Вуйчича
07:45 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:10 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Живі камені”     Зямя
09:15 “Академія Стекляшкін” капілярність
09:30 “Без валізи” Будапешт (Святий Герард)
09:45 “321Пінгвіни”  
10:05 м / с “Історія овочів” Намалюй мене
11:35 “Суперкнига I”    “Як все починалося?”
12:00 “Великим планом”     Андрій Блідий
12:30 “Подорож крізь час”     Каппадокія
13:00 “Рецепти жіночого щастя”     “Як виховувати хлопчиків”
13:35 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Чудо виживання: Гітлер і Голокост
14:30 “Три складних питання” Анна і Дмитро Полякови
15:00 “Це наприродно!” Джесс і Емі Шемпа Випуск 1008
15:25 «Поспішай  кохати» х / ф
17:05 “Сходження” х / ф
19:00 “Стародавні біблійні історії”  
19:35 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
20:00 “Подорож крізь час”     Каппадокія
20:30 “Це наприродно!” Джесс і Емі Шемпа Випуск 1008
21:00 “Фестиваль Манни” Міф чи таємниця історії Ісуса Випуск 787
21:30 “Джоні” х / ф
23:30 “Створено в XXI столітті” Створення стіни

ВІВТОРОК

00:00 “Великим планом” Олена Беккулова
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     “У 45 баба ягідка знову”
01:00 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:05 “Що змінює час” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Хлопчик на ім’я Ездра
04:15 “Реформація в Британії: святий Кессог” д / ф
04:35 “Три складних питання” Карл-Густав Северин
05:05 “Ной” д / ф
05:35 “Богошукання слов’янських народів” Прихід християнства на Русь
06:20 “Любов починається”  
07:50 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:05 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
08:55 “Живі камені”     Матвій Зорін
09:15 “Академія Стекляшкін” звук
09:25 “Без валізи”  Латвія (Замок Розіта)
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 м / с “Історія овочів”     Річок, Шек і Бенні
10:40 “Суперкнига I”    “Каїн і Авель”
11:00 “Кращі мультфільми світу”    “Маленька принцеса”
12:00 “Невідома Італія” Сакра Сан Мікеле Випуск 11
12:35 “Подорож крізь час”     Стамбул
13:05 “Рецепти жіночого щастя”     “У 45 баба ягідка знову”
13:35 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:05 “Попри все Ізраїль виживає” Хлопчик на ім’я Ездри
14:30 “Три складних питання” Карл-Густав Северин
15:00 “Це наприродно!” Гільєрмо Малдонадо Випуск 1009
15:25 “Що змінює час” х / ф
17:05 “В очікуванні вітру” х / ф
17:30 “Практичне життя” випуск 4
18:00 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 7
18:30 “Любов починається”  
20:00 “Посланець”    Історія шлюбу Випуск 9
20:30 “Це наприродно!” Гільєрмо Малдонадо. Випуск 1009
21:00 “Фестиваль Манни” Звернення до народів поза США. Випуск 788
21:30 “Чудеса. Дотик Божої руки” д / ф
22:30 “Машина часу” Сакра Монте в Варалло. Випуск 6
23:00 “Три складних питання” Карл-Густав Северин
23:30 “Створено в XXI столітті” Стривайте, адже це було швидко!

СЕРЕДА

00:00 “Великим планом” Ігор Корнелюк
00:30 “Рецепти жіночого щастя” “Занадто зайнята, щоб худнути”
01:00 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:10 “Чемпіон” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Диво 1948 рік
04:20 “Три складних питання” Юджин Румянцев
05:00 “Богошукання слов’янських народів” Москва – третій Рим
06:10 “Вічна сміливість любові”  
07:40 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:00 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:30 “Про що говорять жінки” ток-шоу
08:55 “Живі камені” Наум
09:10 “Академія Стекляшкін” рівновага
09:20 “Без валізи” Варшава
09:35 “321Пінгвіни”  
10:00 м / с “Історія овочів”     Ларі-бій і космічна брехня
10:30 “Суперкнига I”    “Великий Потоп”
10:50 “Кращі мультфільми світу”    “Горбань із Собору Паризької Богоматері”
11:35 “Бременські музики” м / ф
11:55 “Великим планом”     Ігор Корнелюк
12:25 “Подорож крізь час”     Найкращі моменти
13:00 “Машина часу” Сакра Монте в Варалло Випуск 6
13:30 “Концерт 15-th street live”  
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Диво 1 948 рік
14:30 “Три складних питання” Юджин Румянцев
15:00 “Це наприродно!” Доктор Майкл Браун Випуск 1010
15:25 “Чемпіон” х / ф
17:05 “Богошукання слов’янських народів” Москва – третій Рим
18:20 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 9
19:00 «Хай буде світло”  
19:30 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
20:00 “Невідома Італія” Сакра Сан Мікеле Випуск 11
20:30 “Це наприродно!” Доктор Майкл Браун Випуск 1010
21:00 “Фестиваль Манни” Таємниця Єрусалиму Випуск 789
21:30 “Створено в XXI столітті”  Надлишок питань
22:00 “Призначення з Ален Джексон” Вибери свободу Випуск 2050
22:30 “Вічна сміливість любові”  

ЧЕТВЕР

00:00 “Великим планом” Нік Вуйчич
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     “Чоловічі кризи”
01:00 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:30 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:00 “Дивовижна благодать” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає”    1967 рік
04:20 “Три складних питання”  Самуїл Оганесян
04:45 “Богошукання слов’янських народів” Розкол – Трагедія Століття
06:00 “Любов приходить тихо”  
07:30 “Практичне життя” випуск 4
08:00 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:30 “Про що говорять жінки”     Жіночі звички, які відштовхують протилежну стать
09:00 “Живі камені”     Олександр Горовіц
09:15 “Академія Стекляшкін” кальцій
09:25 “Без валізи” Канаус
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 м / с “Історія овочів”     Балада про Снудліке Ду
10:45 “Суперкнига I”    “Випробування”
11:05 “Кращі мультфільми світу”    “Легенда про Мойсея”
12:00 “Великим планом”    Нік Вуйчич
12:30 “Подорож крізь час”     Історія Америки. Відкриття
13:00 “Рецепти жіночого щастя”     “Чоловічі кризи”
13:30 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає”     1967 рік
14:30 “Посланець”    Історія шлюбу Випуск 9
15:00 “Це наприродно!” Тодд Сміт Випуск 1011
15:25 “Незгасаючий” х / ф
17:15 “Богошукання слов’янських народів” Розкол  – Трагедія Століття
18:30 “Любов приходить тихо”  
20:00 “Особисте визнання” ток-шоу
20:30 “Це наприродно!” Тодд Сміт Випуск 1011
21:00 “Подорож крізь час” Історія Америки. Відкриття
21:30 “Три складних питання”  Самуїл Оганесян
22:00 “Створено в XXI столітті” Йти проти фактів
22:30 “Любов приходить тихо” Нік Вуйчич

00:00 “Великим планом” Вірпі і Ілві Ілвоніни
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     жіноча дружба
01:00 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:15 “Повелитель темряви” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Воїн на ім’я Кахалані
04:20 “Три складних питання” Сергій і Антоніна Лук’янови
04:50 “Чому Ізраїль?” палестинці
05:30 “Дивіться, хто прийшов!”  
06:25 “Заповіт любові”  
07:50 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:10 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Живі камені”     Поліна Школяр
09:15 “Академія Стекляшкін”    Повітряні кулі
09:25 “Без валізи” Йорданія
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 м / с “Історія овочів” Балада про малюка Йосипа
10:40 “Суперкнига I”    “Наречена Ісаака”
11:00 “Кращі мультфільми світу”     “Аліса в країні чудес”
12:00 “Великим планом” Вірпі і Ілві Ілвоніни
12:30 “Подорож крізь час”     Історія Америки. Епізод Пілігрими
13:00 “Рецепти жіночого щастя” Жіноча дружба
13:30 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Воїн на ім’я Кахалані
14:25 “Три складних питання” Сергій і Антоніна Лук’янови
15:00 “Це наприродно!” Доктор Джо Водлінг Випуск 1012
15:30 “Повелитель темряви” х / ф
16:55 “Чому Ізраїль?” Палестинці
17:00 “Дивіться, хто прийшов!”  
18:00 «Життя, про яке ти не знав»  
18:30 “Заповіт любові”  
20:00 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
20:30 “Це наприродно!” Доктор Джо Водлінг Випуск 1012
21:00 “Фестиваль Манни” Видалення ворожого кляпу Випуск 792
21:30 “Повелитель темряви”” х / ф
23:05 “Таємниці живої історії”    Віа Дала Росса
23:30 “Створено в XXI столітті”      докази

СУБОТА

00:00 “Великим планом” Стів Шапіро
00:40 “Рецепти жіночого щастя”     Як виховати принцесу?
01:10 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:45 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:15 “Родео” х / ф
04:00 “Попри все Ізраїль виживає” Народ книги повертається додому
04:30 “Три складних питання” Ігор і Олена Агапови
04:55 “Чому Ізраїль?”    “Пришестя Господа”
05:35 “Дивіться, хто прийшов!”  
06:35 “Розбійник Варавва” х / ф
09:00 “Неслухняний язичок” Літера «Ж» 
09:15 “Академія Стекляшкін” Орігамі
09:30 “Без валізи”  Біблійний зоопарк
09:35 “321Пінгвіни”  
10:00 “Дулі і його друзі”  
10:30 “Історія овочів” “Господь вчить прощати”
11:05 “Суперкнига I” Багатостраждальний Йов
11:30 “Кращі мультфільми світу” “Дивний подарунок Сніговика”
12:30 “Великим планом”    Стів Шапіро
12:30 “Подорож крізь час”     Історія Америки: Бостон і початок Революції
13:00 “Посланець”    Історія шлюбу. Випуск 9
13:35 “Особисте визнання” ток-шоу
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Народ книги повертається додому
14:30 “Три складних питання” Ігор і Олена Агапови
15:00 “Це наприродно!”  Керт Лендрі Випуск 1013
15:25 “Спокута” х / ф
17:00 “Дивіться, хто прийшов!” д / ф
18:00 “Машина часу” Древній шлях паломників і їстівні трави Випуск 11
18:30 “Ізраїль. Подорож у часі”    Ізраїль переживає кризу
19:00 “У пошуках небес” д / ф
20:30 “Це наприродно!”  Керт Лендрі Випуск 1013
21:00 “Єврейський погляд” Будь-якій владі потрібно підкорятися
22:00 “Крик з гори” х / ф
23:00 “Увімкніть свій мозок”  
23:30 “Створено в XXI столітті”      Судді. Ось ще докази 

НЕДІЛЯ

00:00 “Великим планом” Андрій Ургант
00:25 “Рецепти жіночого щастя”      Фінанси співають романси
00:55 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:30 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:10 “Цар Ірод Великий” х / ф
03:40 “Попри все Ізраїль виживає” Місце чудес
04:05 “Три складних питання” Антон Бормотов
04:35 “Ісус з Назарета”    х / ф
09:15 “Неслухняний язичок” Літера «Ж» 
10:00 “Творець під слідством” д / ф
12:00 “Призначення з Ален Джексон” Навігація в невідомому Випуск 2051
12:30 “Єврейський погляд” Будь-якій владі потрібно підкорятися
13:00 “Машина часу” Древній шлях паломників і їстівні трави Випуск 11
13:35 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 «Життя, про яке ти не знав»  
15:00 “Це наприродно!” Хакім Коллінс Випуск 1014
15:30 “Цар Ірод Великий” х / ф
17:10 “Чому Ізраїль?” знамення часів
17:45 “Дивіться, хто прийшов!”  
18:40 “Ізраїль. Подорож у часі” “Ісус, що розділив історію”
19:30 “Творець під слідством” д / ф
20:30 “Це наприродно!” Хакім Коллінс Випуск 1014
21:00 “Стародавні біблійні історії”  
21:30 “Подорож крізь час”       Історія Америки. Бостон
22:00 “Приз” д / ф
22:30 “Цирк метеликів” х / ф
23:00 “Увімкніть свій мозок”  
23:30 “Створено в XXI столітті”       Чарівна шклянка еволюції