Програма передач з 26 жовтня по 1 листопада

ПОНЕДІЛОК

00:00 “Великим планом” Нік Вуйчич
00:30 “Рецепти жіночого щастя”      “Міняємо життєвий сценарій”
01:00 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:15 “Ісус” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Міфи чи чудеса?
04:20 “Три складних питання” Євген Раскатов
04:50 “Повелитель темряви” х / ф
06:20 “Останній політ” х / ф
07:50 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:10 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:40 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Живі камені”      Фелікс
09:15 “Дулі і його друзі”  
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 “Історія овочів”  
10:55 “Суперкнига I”      «Дивне звернення”
11:20 “Кращі мультфільми світу”      “Чарівний ковчег Ноя”
12:05 “Великим планом”     Нік Вуйчич
12:30 “Подорож крізь час”       Історія Америки. Вільям Пен
13:00 “Рецепти жіночого щастя”      “Міняємо життєвий сценарій”
13:30 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Міфи чи чудеса?
14:30 “Три складних питання” Євген Раскатов
15:00 “Це наприродно!” Майк Біклі Випуск 965
15:30 “Ісус” х / ф
17:00 “Повелитель темряви” х / ф
18:25 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 14
19:00 “Стародавні біблійні історії”  
19:30 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
20:00 “Подорож крізь час”       Історія Америки. Вільям Пен
20:30 “Це наприродно!” Майк Біклі Випуск 965
21:00 “Фестиваль Манни”    Ісус – Месія Випуск 643
21:30 “Сходження” х / ф
23:30 “Великим планом” Колібрі

ВІВТОРОК

00:00 “Великим планом” Вірпі і ІЛВІ Ілвонін
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     Ми такі різні
01:05 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:10 “Цар Ірод Великий” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Порятунок в Ентеббе
04:20 “Три складних питання” Сергій Ледньов
04:50 “Звуки ночі” д / ф
05:25 “Невидиме Царство” Духовно-просвітницька передача
06:20 “Довгий шлях”  
07:50 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:10 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Живі камені”     Світлана Мазік-Розенштейн
09:15 “Дулі і його друзі”  
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 “Історія овочів” Пісеньки з Ларрі Танцюючий огірок
10:35 “Суперкнига I”    “Як все починалося?”
11:00 “Кращі мультфільми світу”     “Швейцарська сім’я Робінзонів”
11:45 “Вухань”    Як гусеня на лисицю полювало
12:00 “Великим планом”    Вірпі і ІЛВІ Ілвонін
12:30 “Подорож крізь час”      Історія Америки. Філадельфія
13:00 “Рецепти жіночого щастя”     Ми такі різні
13:30 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Порятунок в Ентеббе
14:30 “Три складних питання” Сергій Ледньов
15:00 “Це наприродно!” Девід Ернандес Випуск 966
15:30 “Цар Ірод Великий” х / ф
17:00 “Звуки ночі” д / ф
17:30 “Практичне життя” випуск 9
18:05 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 17
18:35 “Довгий шлях”  
20:00 “Посланець”     Добро чи Бог Випуск 13
20:30 “Це наприродно!” Девід Ернандес Випуск 966
21:00 “Фестиваль Манни”  Жити під час пророчого зсуву Випуск 644
21:30 “Сім хвилин” х / ф
22:30 “Біблійний семінар з пастором Ок Су Пак”

СЕРЕДА

00:00 “Великим планом” Стів Шапіро
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     Хочу у відпустку
01:00 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:30 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:00 “Вістря списа” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” У пошуку дива
04:20 “Три складних питання” Кирило і Поліна Косови
04:50 “План А” д / ф
05:20 “Життя після смерті” документальна передача
06:20 “Радість любові”   серія
07:50 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:10 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Живі камені” Стася
09:15 “Дулі і його друзі”  
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 “Історія овочів” Пісеньки з Ларрі Зроби moo shoo
10:35 “Суперкнига I”    “Каїн і Авель”
11:00 “Кращі мультфільми світу”     “Подорож до центру Землі”
11:40 “Вухань”    Коли медвежа прокинеться
12:00 “Великим планом”    Стів Шапіро
12:30 “Машина часу” Історія одного Абатства
13:00 “Рецепти жіночого щастя”     Хочу у відпустку
13:35 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:05 “Попри все Ізраїль виживає” У пошуку дива
14:30 “Три складних питання” Кирило і Поліна Косови
15:00 “Це наприродно!” Еліс Кресвелл Випуск 967
15:30 “Вістря списа” х / ф
17:15 “Життя після смерті” документальна передача
18:15 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 19
19:00 “Хай буде світло”   
19:30 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
20:00 “Невідома Італія” Вербанія Палланца
20:30 “Це наприродно!” Еліс Кресвелл Випуск 967
21:00 “Фестиваль Манни”  Створюючи утроби сімейного благословення Випуск 645
21:30 “Створено в XXI столітті”      Страшні ящур-динозаври і потоп
22:00 “Призначення з Ален Джексон” Святе, благочестиве життя. Випуск 2026
22:30 “Біблійний семінар з пастором Ок Су Пак”

ЧЕТВЕР

00:00 “Великим планом” Андрій Ургант
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     жіноче лідерство
01:05 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:40 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:15 “Залишені 2. Загін скорботи” х / ф
03:55 “Попри все Ізраїль виживає” завдання
04:20 “Три складних питання” Леонід Малько
04:50 “Вище зірок” фільм
05:20 “Богошукання слов’янських народів” Прихід християнства на Русь
06:05 “Нескінченний спадок любові”  
07:30 “Практичне життя” випуск 9
08:00 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:30 “Про що говорять жінки”     Як дівчині-християнці варто вести себе в оточенні хлопців?
09:00 “Живі камені”     Анатолій
09:20 “Дулі і його друзі”  
09:45 “321Пінгвіни”  
10:10 “Історія овочів” Чи можу я бути твоїм другом
10:40 “Суперкнига I”    “Великий Потоп”
11:00 “Кращі мультфільми світу”     “Йосип і різнокольоровий плащ”
11:45 “Вухань”    Таємнича пропажа
12:00 “Великим планом”    Андрій Ургант
12:30 “Невідома Італія” Вербанія Палланца
13:00 “Рецепти жіночого щастя”     жіноче лідерство
13:35 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” завдання
14:30 “Посланець”     Добро чи Бог Випуск 13
15:00 “Це наприродно!” Білл Джонсон Випуск 968
15:25 “Залишені 2. Загін скорботи” х / ф
17:00 “Цей російський шотландець Лермонтов” д / ф
17:15 “Богошукання слов’янських народів” Прихід християнства на Русь
18:00 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 20
18:30 “Нескінченний спадок любові”  
20:00 “Життя в покликанні”  
20:30 “Це наприродно!” Білл Джонсон Випуск 968
21:15 “Надія” д / ф
22:30 “Біблійний семінар з пастором Ок Су Пак”

ПЯТНИЦЯ

00:00 “Великим планом” Андрій Ургант
00:30 “Рецепти жіночого щастя”      “Чи зміниться, не змінюючи себе”
01:00 “Концерт 15-th street live” кулінарна програма
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:10 “Божественне народження” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Диво в Міхмаші
04:20 “Три складних питання” Леонід Малько
04:50 “Чому Ізраїль?”     “Бог любить Ізраїль”
05:25 “Дивіться, хто прийшов!”  
06:20 “Мрії любові”  
07:50 “LOVE – майстер клас” документальна передача
08:10 “Готуємо з Ізраїлем” кулінарна програма
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Живі камені”      Юхим
09:15 “Дулі і його друзі”  
09:40 “321Пінгвіни”  
10:05 “Історія овочів” Ларрі-Бой і погане яблуко
10:45 “Суперкнига I”     “Випробування”
11:10 “Кращі мультфільми світу”      “Червона Шапочка”
12:00 “Великим планом”     Андрій Ургант
12:30 “Подорож крізь час”       Три перших президента
13:00 “Рецепти жіночого щастя”      “Чи зміниться, не змінюючи себе”
13:30 “Концерт 15-th street live” музична програма
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Диво в Міхмаші
14:25 “Три складних питання” Леонід Малько
15:00 “Це наприродно!” Перрі Стоун Випуск 969
15:30 “Божественне народження” х / ф
17:10 “Чому Ізраїль?”     Бог любить Ізраїль
17:30 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 21
18:00 “Життя, про яке ти не знав”  
18:45 “Мрії любові”  
20:30 “Це наприродно!” Перрі Стоун Випуск 969
21:00 “Фестиваль Манни” Три основних свята Ізраїлю Випуск 646
21:30 “Таємниці живої історії” 7 церков Одкровення     Тіятирів
22:00 “Створено в XXI столітті”  
22:30 “Біблійний семінар з пастором Ок Су Пак”

СУБОТА

00:00 “Великим планом” Рената Волкієвич
00:30 “Рецепти жіночого щастя”     Як вийти заміж?
01:00 “Концерт 15-th street live”  
01:35 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
02:10 “Апокаліпсис-знак звіра” х / ф
03:50 “Попри все Ізраїль виживає” Шула: дівчина стала шпигуном
04:20 “Три складних питання” Рене Шуберт
04:50 “Чому Ізраїль?”     “Божі заповіти з Ізраїлем”
05:30 “Дивіться, хто прийшов!”  
06:30 “Вогняні колісниці” х / ф
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Неслухняний язичок” Літера «І”
09:15 “Дулі і його друзі”   
09:40 “321Пінгвіни”    
10:05 “Історія овочів” Фісташик
10:55 “Суперкнига I”     “Наречена Ісаака”
11:15 “Кращі мультфільми світу”      “Пригоди китеняти Мобі Діка”
12:00 “Великим планом” Рената Волкієвич
12:30 “Подорож крізь час”       Джордж Вашингтон
13:00 “Посланець”      Добро чи Бог Випуск 13
13:30 “Концерт 15-th street live”  
14:00 “Попри все Ізраїль виживає” Шула: дівчина стала шпигуном
14:30 “Три складних питання” Рене Шуберт
15:00 “Це наприродно!” Лорен Сендфорда Випуск 970
15:25 «Апокаліпсис – знак звіра” х / ф
17:00 “Чому Ізраїль?” Божі заповіти з Ізраїлем
17:25 “Дивіться, хто прийшов!”  
18:30 “Райська кухня” з Крістіаном Пітре випуск 1
19:00 “Ізраїль. Подорож у часі” Подорож світла
20:00 “Машина часу”  
20:30 “Це наприродно!” Лорен Сендфорда Випуск 970
21:00 “Єврейський погляд” Приховані наслідки чаклунства Випуск 44
21:30 “Крик з гори” х / ф
22:30 “Біблійний семінар з пастором Ок Су Пак”  

НЕДІЛЯ

00:00 “Великим планом” Василь Герелло
00:25 “Рецепти жіночого щастя”     Бізнес на підборах
00:55 “Концерт 15-th street live” музична програма
01:25 ТВ “Одне життя” молодіжна програма
01:55 “Ісус” х / ф
03:55 “Попри все Ізраїль виживає” Місце чудес
04:20 “Три складних питання” Лео і Сьюзен Бігер
04:55 “Чому Ізраїль?”     “Вибрані для Божої мети”
05:25 “Кароль. Людина, яка стала Папою” х / ф
08:35 “Про що говорять жінки” ток-шоу
09:00 “Неслухняний язичок” Літера”І”
09:05 “321Пінгвіни”  
09:30 “Машина часу”  
10:05 “Історія овочів”  
10:55 “Суперкнига I”     “Продане першорідство»
11:15 “Кращі мультфільми світу” Пригоди китеняти Мобі Діка
12:00 “Призначення з Ален Джексон”   Великі блоки в системі цього світу і майбутнього світу Випуск 2027
12:30 “Єврейський погляд” Приховані наслідки чаклунства Випуск 44
13:00 “Християнська церква Маранафа”
14:00 “Життя, про яке ти не знав”  
14:30 “Машина часу” Музей автомобілів Турина Випуск 4
15:00 “Це наприродно!” Тоні Кемп Випуск 971
15:30 “Ісус” х / ф (Євангеліє від Луки)
17:25 “Чому Ізраїль?”     “Вибрані для Божої мети”
17:50 “Дивіться, хто прийшов!”  
18:40 “Райська кухня” з Крістіаном Петре випуск 2
19:10 “Ізраїль. Подорож у часі”  
20:00 “180” д / ф
20:30 “Це наприродно!” Тоні Кемп Випуск 971
21:05 “Стародавні біблійні історії”  
21:35 “Подорож крізь час”       Свята Земля. Заповіти, царі і обітована земля
22:00 “Респект”  
22:30 “Біблійній семінар з пастором Ок Су Пак”