НЕДІЛЯ

НЕДІЛЯ 15:30

 Герой з маленького острова

На телеканалі ТБН-Україна 24 жовтня, неділя, на вас чекає прем’єра художнього фільму «Герой з маленького острова» (Південна Корея). Заснована на реальних подіях, захоплююча історія вибачення, перетворення, милості й народження згори.

Фільм починається з того, що пастор відвідує в’язницю з лекцією. Засуджені посміхаються, але змовкають, коли дізнаються, що він сам колись був на їхньому місці.

Молодому хлопцеві з острова Ан-Джва, одного разу сказали, що той стане «великою людиною», і то, як він зрозумів ці слова, привело до зарозумілості й в’язниці. Його мама, – єдина людина, яка продовжувала любити його, – допомогла йому уникнути покарання в перший раз. Однак це його не зупинило, він зайшов ще далі й був засуджений до смертної кари…

У картині багато болючих, несамовитих, а також зворушливих моментів – в цьому південні корейці сильні. Основний посил – «любов може врятувати, навіть якщо весь світ відвернувся від тебе» – поданий з різних сторін.

Прототип головного героя – лікар Кім Кі Сон, який пройшов непростий і трагічний шлях – як для нього, так і для членів його сім’ї. Однак саме на цьому шляху він зустрівся з Богом і тепер служить в місцях позбавлення волі по всьому світу.

«Біблія говорить, що крові Христа достатньо, щоб змити мій гріх. Я буду вірити тільки словами Бога. А Бог у Христі мене виправдав», – говорить доктор Кім Кі Сон.

Дивіться художній фільм «Герой з маленького острова» в неділю о 15:30 на  ТБН-Україна.