I

I 20 квітня відбувся оргкомітет з питань організації Всеукраїнської Ходи

В квітні відбувся оргкомітет з питань організації Всеукраїнської Ходи – 2018 на захист сімей, на якому був визначений маршрут, намічені основні гасла та озвучені нагальні потреби, повідомляє Асоціаці ПОКЛИК.

Нагадаємо, що 2 червня 2018 року, в суботу, центральні вулиці Києва заповнять щасливі та усміхнені сімейні пари разом зі своїми дітьми різного віку, працівники та волонтери громадських та благодійних організацій, священики різних конфесій та небайдужі люди різного віку. Учасники Ходи пройдуть у музичному супроводі центральними вулицями столиці, у більшості в руках будуть плакати з тематичними просімейними написами та яскраві повітряні кульки.

Очолять Ходу представники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, яка третій рік поспіль є організатором подібного заходу.

Збір учасників Ходи розпочнеться о 9:30 на Софійській площі. До 10:45 планується невелика концертна програма та декілька виступів представників громадськості. Після цього волонтери почнуть формувати колони, які об 11:00 вирушать Михайлівською вулицею у напрямку Майдану Незалежності, далі учасники прослідують вгору вулицею Небесної Сотні, потім вздовж вулиці Шовковичної дістануться площі Конституції, де й завершиться Хода.

Цього року планується участь більше як 10 тисяч людей, багато з них приїдуть з різних регіонів України, в яких також пройдуть подібні заходи в інші дні.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.