I

I 4-ий набір групи підтримки онлайн-курсу «Емоційна цілісність»

В середині січня стартував четвертий набір групи підтримки курсу “Емоційна цілісність” Школи консультування «Відновлення цілісності». Цього разу група вийшла інтернаціональна. Серед десятка учасників не тільки українці з різних міст, а й білоруси, росіяни і російськомовні іммігранти з різних штатів США.

На першій зустрічі студенти ознайомилися і розповіли чому вибрали даний онлайн-курс. «Я дуже емоційна людина і не завжди вмію володіти собою», – поділилася одна зі студенток. «Я хочу пізнати себе краще, навчитися виражати почуття та емоції», – додав інший учасник. «А мені важливо розрізняти деструктивні емоції й навчитися з ними справлятися», – ділилися інші. Оскільки деякі студенти є духовним наставником, вони відзначили, що їм важливо знати, як допомогти іншим в зціленні душевних ран.

Варто відзначити, що в групі створюється дружня і безпечна атмосфера, тому ділитися враженнями і коментарями легко.

Світлана Кучеренко, Антон Колганов та Вікторія Андросова, коучі курсу, вміло направляли спілкування в одному потоці. “Ми часто говоримо про важливість духовного зростання, про те, як перемагати плотські бажання, водночас про фізичне здоров’я, але як мало чуємо тем про душу, внутрішній стан людини, емоції та почуття… У цьому курсі ми розглянемо цю тему глибоко, тому що важливо все — дух, душа і тіло людини”, – зазначив Антон.

Нагадаємо, що уроки онлайн-курсу студенти дивляться самостійно в зручний для них час на сайті ШКВЦ, а раз на тиждень все зустрічаються в зум для спілкування і молитви. Студенти додаються в групу в Фейсбук, отримують додаткові матеріали.

Ще можна приєднатися до навчання до цієї коуч-групі, залишилося пару місць. Попереду – 6 зустрічей в онлайн.

Якщо ви хочете замовити курс і ознайомитися з темами відеоуроків, заходите за посиланням: https://study.territoriao.info/course/emotions

 Школа консультування «Відновлення цілісності» існує вже шостий рік, у форматі онлайн школа працює майже три роки і пропонує матеріали для підвищення кваліфікації в душпастирстві та внутрішньому зціленні.

ТБН-Україна