I

I 540 церков США провели вечір для людей з особливими потребами

Більш ніж 540 церков в США провели Night to Shine («Вечір сяйва») в рамках щорічного заходу, організованого Фондом Тіма Тібо. Night to Shine – це свято для людей з особливими потребами віком від 14 років і старше.

Преподобний Стів Карретто, пастор церкви святого Павла, в якій відбувався захід, розповів виданню The Christian Post, що зустріч пройшла з великим успіхом та була сповнена сміхом та посмішками.
Тім Байєр, старший пастор церкви Віри в штаті Меріленд, пояснив, що в цьому році його церква організовувала таке свято вдруге, і вони планують проводити його щорічно.

Мішель Дейтон, координатор вечора в церкві «Надія», зазначила, що 63 учасника, які були присутні на заході, були в захваті. «Після реєстрації на кожного гостя чекав служитель. Далі учасник отримував бутоньєрку й запрошувався до фотозони. Передбачався візит до перукарні та студії візажу. Кульмінацією свята був вихід на червону доріжку з натовпом «прихильників» та папараці вздовж неї. Одним з найважливіших моментів вечора була церемонія коронування дорогих гостей», – розповіла Дейтон.

ТБН-Україна за матеріалами The Christian Post

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.